Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

 

Odmítnout vše můžete zde.

logo    Antikvariát Kodytek  www.antikvariat-kodytek.cz  Knihy, knihy, knihy............ 

DODACÍ PODMÍNKY, DOPRAVA
Poštovné
 • platba předem na účet ČR  670100-2210842897/6210..................80,-  

 • dobírka do ČR.....................................................................................................130,-Kč

 • nákup v ČR nad 888,- Kč  - platba předem..........................................zdarma

 • osobní převzetí................................................................................................ zdarma

 • osobní převzetí - přestože nemáme vlastní prodejnu, je zpravidla možné po předchozí domluvě (telefon, email) domluvit převzetí knih v okolí Konečného nám.v Brně na určitý den a hodinu. Zákazník se musí v tomto případě zcela přizpůsobit našim časovým možnostem. Od 1.3. 2017 rušíme v návaznosti na zavedení EET platby v hotovosti, proto je nutné zaplatit částku za knihy předem na účet!!!

 • Slovensko u balíků nad 5 kg po individuální dohodě (email, objednávka) Vám na základě váhy balíku zašleme  vypočítanou cenu dopravy. U všech zásilek na Slovensko zašleme s potvrzením objednávky podklady k SEPA platbě (v rámci EU bez poplatku)

 • Slovensko (Českou poštou - zásilka do 5 kg)......................................... 250,-  Kč

 • cizina - výši poštovného stanovujeme po individuální domluvě podle druhu a váhy objednaného zboží. Do ciziny vždy požadujeme platbu předem na účet - na dobírku do ciziny zboží nezasíláme!

 • zásilkovna Služba mezi námi (ČR)...................................................80,- Kč

 • zásilkovna Služba mezi námi dobírka (ČR)....................................110,- Kč

 •  

  zásilkovna Služba mezi námi (SR)...................................................110,- Kč

  ZÁSILKOVNA - Služba Mezi Námi (ČR) - zavádíme nově na zkoušku!!!
  Po vytvoření objednávky vás přes email kontaktujeme ohledně domluvy pobočky, na kterou si přejete, aby vám byla vaše objednávka doručena. Je nutné vyplnit v objednávce jméno a příjmení, telefon a email. Platba předem převodem na účet. Posíláme zásilky do rozměru 50x40x30 cm a 3,5 kg váhy. V ceně poštovného je započítáno i balné. Zboží zasíláme zatím pouze po ČR!

Důležité informace
 1. Pokud není uvedeno jinak, odpovídá stav prodávané knihy bazarovému prodeji. V případě, že se jedná o zcela novou knihu, uvedeme tuto skutečnost v popisu knihy. Vždy upozorňujeme na větší opotřebení knihy, obalu nebo jakékoli jiné poškození knihy. Fotografie u knih jsou někdy pouze ilustrační, pokud zobrazují skutečně prodávanou knihu, je to v jejím popisu uvedeno (viz foto, aktuální foto...). Ilustrační foto vždy zobrazuje nabízené vydání. Na požádání, zvláště (ale nejen) u dražších titulů můžeme zaslat více aktuálních fotografií.

 2. Objednávky vyřizujeme v pořadí, ve kterém došly. Přednost má první zájemce.

 3. Na Vaši objednávku reagujeme vždy osobním emailem nebo telefonicky. Sdělíme Vám, zda je kniha skutečně k dispozici.

 4. Knihy posíláme pečlivě zabalené (většinou do bublinkové folie nebo obálky),abychom je ochránily před poškozením. Knihy posíláme nejpozději do pěti pracovních dnů od příchozí platby na náš účet. 

 5. Při platbě předem poskytujeme zvýhodněné poštovné 80,-Kč!!!!

 6. Poštovné je pevně stanovené (80,-Kč při platbě předem na účet a 130,-Kč při zaslání knih na dobírku) bez ohledu na počet knih, které kupujete. Stejné poštovné platíte ať koupíte knihu jednu nebo třeba deset !!!

 7. Nově můžete využít služby Zásilkovny Mezi námi u zásilek do 5 kg váhy za cenu 80,- Kč. 

 8. Platbu prosím proveďte do 5 dnů od potvrzení objednávky, rezervace knih je možná pouze po dobu 7 dnů - pokud se individuálně nedohodneme jinak.

 9. V případě jakýchkoliv nejasností se na nás obraťte (telefonicky nebo emailem) a my se budeme snažit, pokud to bude v našich silách, Vám vyhovět.

 

Hodnocení stavu knih
 • nová - znamená, že kniha je nová, nečtená, na případnou "výrobní" vadu knihy vždy upozorňujeme v popisu (někdy vykupujeme od knihkupectví zcela nové tituly a nabízíme je za výhodnější ceny)

 • velmi dobrý stav - použité knihy, které vypadají skoro jako nové a to včetně přebalu

 • dobrý stav - použité knihy, kde stav odpovídá stáří, obal může být natržený, odřený nebo i chybět, sem tam může být flíček a pod. Tyto drobné závady se snažíme vždy podrobněji popsat

 • uspokojivý stav - kniha má více drobných závad nebo i větší závadu, většinou má zničený přebal nebo je bez přebalu, často bývá poškozená vazba, velké množství skvrn…. Poškození bývá uvedeno v popisu

 • salát - kniha je sice kompletní a pořád plní svoji funkci, ale je v různém stádiu rozkladu:-)

Nepřevzetí zásilky se zbožím

Pokud nepřevezmete zboží zaslané na dobírku a zboží se nám vrátí zpět, jsme oprávněni odstoupit o kupní smlouvy a  po Vás požadovat náhradu škody spočívající v nákladech na dopravu a balné (120,- Kč nebo skutečně zaplacené poštovné). V případě, že po naší výzvě zaslané na email neuhradíte vzniklou škodu do 14 dnů, můžeme postoupit tuto věc právníkovi  a náhradu škody vymáhat soudně.

Pokud nepřevezmete z nějakého důvodu zboží, které jste zaplatil předem na účet a toto zboží se nám vrátí zpět, jsme oprávněni po Vás požadovat při opětovném zaslání nové poštovné (zpravidla 70,- Kč).